Marketing internetowy

Od czego zależy sukces wiodących firm z danej branży? Jak wygrać z liczną konkurencją i zyskać nad nią przewagę? Co zrobić, aby prowadzony przez nas biznes skutecznie zdobywał kolejne rynki? Odpowiedź jest prosta. Nie bez powodu mówi się: „Jeżeli nie ma Cię w Internecie, nie istniejesz”. Odpowiednio dobrane narzędzia oraz skutecznie wdrożone działania w sieci pozwolą Twojej firmie zaistnieć – poszerzyć grono potencjalnych Odbiorców oraz zwiększyć zyski. Firma Pixlab Design oferuje swoim Klientom szerokie starannie dobrane spektrum rozwiązań z zakresu marketingu internetowego.

To, co pragniemy Państwu zaoferować, to kompleksowa kreacja wizerunku Państwa firmy w sieci. Każdy zbiór rozwiązań dobierany jest indywidualnie, zgodnie z preferencjami Odbiorcy. Spersonalizowane i dopasowane do charakterystyki działalności projekty gwarantują wzrost liczby potencjalnych Klientów przedsiębiorstwa, co może przełożyć się na wzrost jego przychodów bądź poszerzenie rynków zbytu. Naszą specjalnością są:

  • Kampanie Google Ads: najefektywniejsza reklama w najpopularniejszej na świecie wyszukiwarce, której efekty widoczne są niemal od razu;
  • Kampanie Facebook Ads: wysoce skuteczna reklama na największym portalu społecznościowym na świecie, umożliwiająca szybką komunikację z precyzyjnie określoną grupą Odbiorców.
  • Prowadzenie Fanpage’ów firmowych na portalu społecznościowym Facebook

formularz kontaktowy

Zacznijmy współpracę  już dziś