Oferta

Fotografia produktowa

Fotografia produktowa to coś więcej niż zwykłe zdjęcia. Zaawansowany technicznie i technologicznie sprzęt, wieloletnie doświadczenie, doskonała wiedza branżowa i szerokie umiejętności – to wszystko pozwala tworzyć nam prawdziwe „perełki”, zdjęcia, którym nie oprze się żaden Odbiorca. Odpowiednia prezentacja produktu ma kluczowe znaczenie. Przyciągający wzrok, ciekawy, nieco tajemnicy design nie tylko skupi na sobie uwagę potencjalnych klientów, ale znacząco ułatwi prezentację, identyfikację czy sprzedaż danej rzeczy.

Firma Pixlab Design zajmuje się profesjonalną fotografią marketingowo-biznesową. Prezentowane przez nas rozwiązania doskonale sprawdzą się przy promocji biznesu, usługi, produktu bądź miejsca. Wykonujemy packshoty oraz kompozycje produktowe o wysokiej skuteczności w zakresie szeroko pojętej reklamy. Nasi Klienci mogą liczyć na najwyższej jakości fotografie na białym bądź aranżowanym tle – w zależności od potrzeb oraz preferencji.

Dysponujemy najnowszymi narzędziami w zakresie edycji oraz retuszu zdjęć. Nasza wiedza, doświadczenie oraz umiejętności pozwalają nam tworzyć kompleksowe kreacje na miarę obecnie panujących trendów. Działamy szybko, sprawnie i terminowo, dostarczając naszym Odbiorcom szerokie spektrum rozwiązań z zakresu fotografii produktowej. W naszej ofercie znajdziecie Państwo zarówno klasyczne, standardowe usługi jak zdjęcia na aukcje Allegro czy na potrzeby sklepów internetowych, jak i nieco bardziej zaawansowane zdjęcia produktowe – fotografie przedmiotów przezroczystych oraz błyszczących, zdjęcia 360° stopni.

formularz kontaktowy

Zacznijmy współpracę  już dziś